امروز وقت اضافه زیاد داشتم و سراغ بعضی از کارهای عقب مانده ام رفتم 

از جمله این کارها دنبال کردن کارهای مربوط به ارسال مدارک و کارهای اداری اپلای کردن و پذیرش در دانشگاه جدیدم است. 

یادتون هست (حدود هشت ماه پیش برای بار اول و دو سه ماه پیش برای تکرارش)  که گفته بودم برای یک دانشگاه معتبر  اپلای کردم و هر کس دوست داره با من همکلاسی بشه بسم الله اینم سایتش و شرایطش بیاین اپلای کنید؟

البته که الان من درگیر درسهای این دانشگاه فعلی ام هستم و شاید یک یا دو ترم دیگه هم اینجا کارهام طول بکشه.  برای همین در ضمن ارسال مدارکم  براشون ایمیل کردم که چطور درسها و واحدهای این دانشگاه رو به اون دانشگاه انتقال بدم. 

دانشگاه خیلی گرانی است ولی حتما می ارزه. هم فال و هم تماشا و هم ولخرجی و بدبختی! 

امروز تو سایتشون این ویدیو رو دیدم که دانشجوها توضیح میدن  چرا  دانشگاهشون  را دوست دارند. 

این ویدیو رو یادگاری میزارم اینجا تا گاهی بهش سر بزنم و ببینمش و یه تجدید روحیه ای هم بکنم. 

یو تی دی ، یوتی دی ما داریم میاییم! 

یو تی دی ووووشش!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

MRK آکاپیک ، دانلود رایگان از سایت فری پیک سلامت اخبار جامع تخصصی سئو حرفه ای گیو چت|شمال چت|کیش چت|قشم چت معرفی کالا فروشگاهی فايده هاي موسيقي From Now On خرید فروش بیمه عمر خدمات بیمه اجتماعی در تهران